O NAS

Jesteśmy przede wszystkim ludźmi którzy nie znoszą ściemy i sprzedaży przysłowiowych gruszek na wierzbie.

Wierzymy natomiast w to, że dobrą pracą możemy czynić ten świat lepszym, dlatego też zależy nam na Twoim sukcesie i na tym aby nasza praca przyczyniła się do Twojego wzrostu. Ten sposób myślenia nas napędza i daje nam satysfakcje.

Czy to oznacza, że jesteśmy „the beściakami” ? Nie, nie jesteśmy, bo tak jak Ty jesteśmy tylko ludźmi. Zdarza nam się popełnić błędy. Nasze błędy i problemy traktujemy jak lekcje z których chcemy wyciągać wnioski, dokonywać zmian i stawać się coraz lepsi.

Tyle na temat tego „po co to wszystko” teraz wypadałoby jeszcze napisać skąd się urwaliśmy ?

Założycielem IGC Sp. z o.o. jest Grzegorz , który między innymi przez 10 lat był przedstawicielem w branży kart paliwowych i na co dzień miał styczność z przewoźnikami i ich problemami w tym z narastającym problemem braku kierowców.

W 2015 roku zrodziło się wreszcie pośrednictwo, które w swoim założeniu skupia się tylko na zawodowych kierowcach/operatorach pojazdów „ciężkich”.

Wyspecjalizowaliśmy się po to aby, nie robić „wszystkiego i nic”, tylko aby znać się na swojej robocie i robić ją dobrze.

JAK DZIAŁAMY

Krótko mówiąc zajmujemy się pośrednictwem bezpośrednim czyli kojarzymy naszego klienta (pracodawcę) z potencjalnym przedstawionym przez nas kierowcą.

Na kolejnym etapie pracodawca kontaktuje się z kierowca i jeśli się dogadają, to kierowca podpisuję umowę o prace bezpośrednio z pracodawcą. Nas już tam pomiędzy nie ma.

Istotą naszego pośrednictwa jest dopasowanie kierowcy i klienta do siebie. Każdy klient ma swoje, specyficzne wymogi a kierowca ma swoje wyobrażenia, nam natomiast zależy na tym aby te dwa podmioty możliwie jak najlepiej i długotrwale połączyć.

Dlatego zadajemy ludziom z którymi współpracujemy dużo pytań, które pozwolą nam określić jak dokładnie wygląda stanowisko pracy i dowiedzieć się czy proponowana robota pasuje danemu kierowcy.

Przy tym wszystkim gramy w otwarte karty, co oznacza, że z jednej strony nie koloryzujemy ofert pracy tylko przedstawiamy rzeczywiste dane, które otrzymaliśmy od naszego klienta. A z drugiej strony nie zachwalamy niepewnego kierowcy.

Po prostu mówimy jak jest!

Nie pompujemy sztucznie zarobków, nie mylimy kwoty brutto z netto i nie mówimy, że dostaniesz na rękę kwotę X a na pasku wynagrodzeń okazuję się że kwota jest mniejsza. Działamy tak dlatego, bo sami nie lubimy jak się nas wprowadza w błąd.

W każdej naszej ofercie jest podane wynagrodzenie minimalne brutto dla danej oferty, co oznacza, że to minimum zarobisz.

Pamiętamy, że oferta pracy musi tobie odpowiadać, dlatego nic na siłę. Zadawaj nam pytania i sprawdź czy to jest to.

A formalnie wygląda to tak, że:

  • Działamy legalnie na podstawie polskiego prawa.
  • Za pośrednictwo pracy nie pobieramy od Kandydatów żadnych opłat ani prowizji.
  • Kandydaci zatrudniani są bezpośrednio przez zagranicznych pracodawców.
  • Z naszymi zagranicznymi klientami (pracodawcami) podpisujemy stosowne umowy.
  • Przed wyjazdem do pracy za granicę Kandydaci otrzymują warunki zatrudnienia.