Jak działamy - Praca dla kierowcy
Praca dla kierowcówZapytaj o ofertę
Gwarantujemy
wysokość
wynagrodzenia

JAK DZIAŁAMY

Krótko mówiąc zajmujemy się pośrednictwem bezpośrednim czyli kojarzymy naszego klienta (pracodawcę) z potencjalnym przedstawionym przez nas kierowcą.

Na kolejnym etapie pracodawca kontaktuje się z kierowca i jeśli się dogadają, to kierowca podpisuję umowę o prace bezpośrednio z pracodawcą. Nas już tam pomiędzy nie ma.

Istotą naszego pośrednictwa jest dopasowanie kierowcy i klienta do siebie. Każdy klient ma swoje, specyficzne wymogi a kierowca ma swoje wyobrażenia, nam natomiast zależy na tym aby te dwa podmioty możliwie jak najlepiej i długotrwale połączyć.

Dlatego zadajemy ludziom z którymi współpracujemy dużo pytań, które pozwolą nam określić jak dokładnie wygląda stanowisko pracy i dowiedzieć się czy proponowana robota pasuje danemu kierowcy.

Przy tym wszystkim gramy w otwarte karty, co oznacza, że z jednej strony nie koloryzujemy ofert pracy tylko przedstawiamy rzeczywiste dane, które otrzymaliśmy od naszego klienta. A z drugiej strony nie zachwalamy niepewnego kierowcy.

Po prostu mówimy jak jest!

Nie pompujemy sztucznie zarobków, nie mylimy kwoty brutto z netto i nie mówimy, że dostaniesz na rękę kwotę X a na pasku wynagrodzeń okazuję się że kwota jest mniejsza. Działamy tak dlatego, bo sami nie lubimy jak się nas wprowadza w błąd.

Gwarantujemy, że wysokość wynagrodzenia brutto, które podajemy w naszych ogłoszeniach faktycznie otrzymasz, inaczej pokryjemy brakującą różnicę.

Pamiętamy, że oferta pracy musi tobie odpowiadać, dlatego nic na siłę. Zadawaj nam pytania i sprawdź czy to jest to.

A formalnie wygląda to tak, że:

  • Działamy legalnie na podstawie polskiego prawa.
  • Za pośrednictwo pracy nie pobieramy od Kandydatów żadnych opłat ani prowizji.
  • Kandydaci zatrudniani są bezpośrednio przez zagranicznych pracodawców.
  • Z naszymi zagranicznymi klientami (pracodawcami) podpisujemy stosowne umowy.
  • Przed wyjazdem do pracy za granicę Kandydaci otrzymują warunki zatrudnienia.