Dla Kierowcy CE / bliskie trasy spanie w łóżku Schnellecke - Praca dla kierowcy
Praca dla kierowcówZapytaj o ofertę

Dla Kierowcy CE / bliskie trasy spanie w łóżku Schnellecke


APLIKUJ »

jeśli…

  • jesteś kierowcą który woli krótkie trasy;
  • zależy Ci na tym, aby spać w łóżku zamiast w kabinie;
  • szukasz pracy na nowych i bezpiecznych ciągnikach siodłowych;
  • chcesz pracować w solidnej, niemieckiej firmie, która będzie Ciebie szanować i wspierać…

A ponadto:

  • masz uprawnienia CE z kodem 95 oraz kartę kierowcy – ADR’y mile widziane;
  • posiadasz doświadczenie, które pozwala Ci na samodzielną, bezpieczną i sprawną jazdę;
  • odpowiada Ci pobyt i praca w Niemczech;
  • ważna jest dla Ciebie wysoka podstawa, bezpieczeństwo socjalne, perspektywa godnej emerytury i wypłata na czas;
  • znasz język niemiecki, tak aby rozmawiać telefonicznie o pracy
  • nie boisz się pracy na zmiany i jazdy nocą

…to być może jesteś człowiekiem, na którego czekamy!

Zdecydowanie NIE jest to oferta dla Ciebie, jeśli:

  • szukasz pracodawcy tylko na chwilę;
  • interesuje cię praca w systemie typu 2/1; 2/2 lub 3/1;
  • nie chcesz odsuwać firanki na naczepie ani zabezpieczać ładunku pasami.

Szukamy kierowców dla firmy Schnellecke – stabilnej i wypłacalnej firmy, która działa w kilkunastu krajach, zatrudnia ponad 17.000 pracowników i ma roczny obrót  powyżej 1 mld Euro


Firmie tej zależy na kierowcach, którzy:

  • dotrzymują słowa;
  • dobrze i terminowo wykonują swoją robotę;
  • chcą być istotną częścią załogi, a nie tylko kolejnym pionkiem;
  • będą współpracować z dyspozytorami – bez wojen i konfliktów.

Kim jesteśmy:

Naszym celem, jako agencji pośrednictwa (KRAZ:12075), jest to abyś znalazł pracę, która nie tylko będzie Ci pasowała, ale z której będziesz autentycznie zadowolony.

Jesteśmy głęboko przekonani o tym, że kluczem do takiego sukcesu jest właśnie „dopasowanie”. Dlatego staramy się szczegółowo opisać oferowane stanowisko pracy, abyś mógł w pełni świadomie dokonać przemyślanego wyboru.

Zgadzamy się z tym, że wynagrodzenie musi być godziwe, ale na samych pieniądzach nie powinien się kończyć dobór miejsca pracy, bo jak mówi klasyk: „pieniądze to nie wszystko”.

Nie pobieramy z Twojej wypłaty ani grosza, bo umowę o pracę podpisujesz bezpośrednio z zagranicznym pracodawcą.

Pomogliśmy znaleźć dobrze dobraną pracę już ponad 400 kierowcom. Dołącz do nich, a wcześniej zadzwoń do nas wspólnie poszukamy tematu dla Ciebie.


Dokąd, kiedy i na czym będziesz jeździł:

Będziesz kierował nowoczesnym ciągnikiem siodłowym z naczepą typu Mega. Na której przewoził będziesz części Automotive potrzebne do produkcji aut VW, które produkowane są w Mosel.

Przewozy odbywać się będą w obrębie do 300 km wokół Zwickau głównie za dnia (rzadko nocą) z codziennymi powrotami na bazę.

Jeździć będziesz pomiędzy dostawcami VW a magazynem dystrybucyjnym, który znajduje się w okolicach Zwickau (wschodnie Niemcy).

Pracuje się albo od poniedziałku do piątku lub w systemie 11/3 dni. Nie ma możliwości wyboru innych systemów!


Nasz klient oferuje Ci:

  • Nowoczesny sprzęt, na którym nie strach jeździć;
  • Zespół, który będzie Ciebie wspierał i szukał rozwiązań, a nie winnych;
  • Niemiecką umowę o pracę, za którą stoi solidna podstawa wynagrodzenia, bezpieczeństwo w razie choroby i perspektywa godziwej, niemieckiej emerytury;
  • Gwarancję, że wypłatę otrzymasz w terminie;
  • Uregulowaną ilość pracy, która wynosi 210 godziny w miesiącu, wszystko ponadto jest dodatkowo płatne jako nadgodziny +25% ;
  • Średnie, miesięczne wynagrodzenie 2900 Euro brutto plus diety netto;
  • Darmowy, jednoosobowy pokój pracowniczy przez pierwsze pół roku z opcją dalszego przedłużenia;
  • Dopłata do powrotów na weekend z miejsca pracy do Polski, w wysokości 0,35 Euro / NETTO za kilometr drogi. Jeśli masz 480 km i będziesz wracał 3 razy w msc. otrzymasz łącznie około 500 Euro;
  • 30 dni płatnego urlopu w roku plus liczne dodatki do wynagrodzenia, o których dowiesz się w trakcie procesu rekrutacji.

Czego oczekujemy?

  • Jeśli odpowiedziałeś “TAK” na wszystkie pytania z początku ogłoszenia, a ponadto…
  • praca z nowoczesnymi środkami przekazu danych transportowych (dedykowane tablety), jest dla Ciebie jak najbardziej do ogarnięcia;
  • istotne dla Ciebie jest, aby przepisy prawa były w Twoim miejscu pracy respektowane a „tacho” nie było naciągane;
  • lubisz porządek i w związku z tym zachowujesz go w swojej kabinie…

…to już teraz aplikuj na to stanowisko!


APLIKUJ »