Trzyosiówka utwardzenie terenu budowy


Krótki opis pracodawcy:

Niemiecka firma specjalizująca się transportem traktorami na dużych budowach. Przedsiębiorstwo zatrudnia obecnie +/- 30 kierowców.

Sposób zatrudnienia:

Praca odbywać się będzie na podstawie legalnej umowy o pracę zawartej bezpośrednio z niemieckim pracodawcą.

Miejsce pracy:

Siedziba firmy mieści się w okolicach Würzburga. Budowy na których się pracuje znajdują się na terenie całych Niemiec w okolicach takich miast jak: Würzburg, Magdeburg, Fulda, München, Freiburg, Kaiserslautern i innych.

Okres zatrudnienia:

Kierowcy potrzebni są od zaraz. Docelowo pracodawca oferuje bezterminowe umowy o pracę.

Specyfikacja pracy:

Prowadzenie trzyosiowego pojazdu wyrównując-utwardzającego glebę, dojazd na budowę z doczepioną przyczepą niskopodwoziową (szerokość 3 metry) na której znajduje się duży traktor. Jazda po nieutwardzonym, nierównym a czasami nawet podmokłym terenie, który należy przygotować pod budowę dróg lub hal. Kierowca musi być obyty z jazdą po ziemi/piachu, podmokłym i nierównym terenie oraz musi porozumiewać się dobrze po niemiecku przez radio CB. Ponadto wymagana jest umiejętność obliczenia wymaganej ilości utwardzacza. Na początku (1 – 2 tygodni) kierowcy zostaną przeszkoleni, by następnie udać sie już na docelową budowę(miejsce pracy).

System pracy:

Praca bez systemu w pełnym wymiarze godzin. Pracuje się od poniedziałku do piątku (czasami sobota) od godziny 7 w miesiącach zimowych a od 6 w miesiącach letnich. Co dzienne zjazd na darmowy nocleg służbowym samochodem.

Zakwaterowanie:

Pracodawca wynajmuje i opłaca pokoje w pobliżu aktualnego miejsca pracy, z i do których kierowcy dowożeni są firmowym pojazdem.


Wymagania:
  • Czynne prawo jazdy CE, oraz karta kierowcy;
  • Wymagane jest doświadczenie w jeździe po budowach czyli po nieutwardzonym terenie;
  • Wymagana jest komunikatywna znajomość języka niemieckiego, która umożliwi komunikację telefoniczną/przez radio CB na budowie;
  • Dobre, koleżeńskie nastawianie, które usprawni pracę w zgranym zespole;
  • Dbałość o powierzony sprzęt, również w sensie czystości wnętrza kabiny.
Nasz klient oferuje:
  • Stabilną pracę, w firmie która dba o dobra atmosferę pracy;
  • Darmowy nocleg z darmowymi dowozami z i do miejsca pracy;
  • Pojazd przypisany na stałe do kierowcy.
Wynagrodzenie:
  • Wejściowe wynagrodzenie wynosi 13 € brutto za godzinę pracy przy 200 godzinach w msc. = 2600 € brutto, przy dobrej współpracy możliwe zwiększenie stawki;
  • dodatkowe diety w wysokości 12 € netto za każdy przepracowany dzień.

Sposób aplikacji:

Zainteresowane osoby które spełniają powyższe wymagania prosimy o przesłanie swojej aplikacji (CV oraz skan lub zdjęcie: prawa jazdy) na adres praca@praca-dla-kierowcy.pl

UWAGA: Jeżeli nie spełniasz wymogów dot. języka niemieckiego to NIE aplikuj na tą ofertę.

Nr referencyjny:

W tytule wiadomości należy dopisać „1116”.

Do swojego e-maila proszę dopisać:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.).