Tabela z ofertami poniżej
Szczegółowe filtry
ID Stanowisko pracy  Miejsce pracy  Prawo jazdy  System pracy  Język 
2123 Kierowca CE Niemcy ADR Paliwa Aschaffenburg C+E bez systemu lub co dzienne zjazdy na bazę Komunikatywny niemiecki (komunikacja telefoniczna z niemieckim dyspozytorem)
2119 Zestaw ze skrętnym dyszlem + HDS jazda bliska Aschaffenburg C+E bez systemu lub co dzienne zjazdy na bazę Komunikatywny niemiecki (komunikacja telefoniczna z niemieckim dyspozytorem)
2105 Kierowca CE Niemcy w systemie 2/2 Münster C+E 2/2 Podstawy niemieckiego (komunikacja na za- i rozładunku)
2088 Operator minikoparki Monachium Inne co dzienne zjazdy na bazę Komunikatywny niemiecki (komunikacja telefoniczna z niemieckim dyspozytorem)
2016 Kierowca CE Wrocław Wrocław C+E bez systemu
1995 Kierowca kat C Wrocaw C bez systemu
1842 Autobus Lipsk stałe linie Leipzig D bez systemu Komunikatywny niemiecki (komunikacja telefoniczna z niemieckim dyspozytorem)
1780 Przewóz rusztowań z HDS München C+E bez systemu lub co dzienne zjazdy na bazę Komunikatywny niemiecki (komunikacja telefoniczna z niemieckim dyspozytorem) lub Komunikatywny angielski (komunikacja telefoniczna z angielskim dyspozytorem)
556 Plandeka C+E bez wymogu niemieckiego Schwedt C+E 3/1 lub bez systemu Podstawy niemieckiego (komunikacja na za- i rozładunku)
1646 Kierowca w systemie 3.1 - C1E bez języka Zweibrücken C1E 3/1 lub bez systemu Podstawy niemieckiego (komunikacja na za- i rozładunku) lub Podstawy angielskiego (komunikacja na za- i rozładunku)
742 Kierowca autobusu za granicą na linie ÖPNV kat. D Magdeburg D bez systemu lub co dzienne zjazdy na bazę Komunikatywny niemiecki (komunikacja telefoniczna z niemieckim dyspozytorem)
579 Praca dla kierowcy Patelnia 3/1 jazda lokalna w Niemczech Hamburg C+E 3/1 lub bez systemu lub co dzienne zjazdy na bazę Komunikatywny niemiecki (komunikacja telefoniczna z niemieckim dyspozytorem)
836 Na lory transport bliski lub dalekobieżny Regensburg C+E bez systemu Komunikatywny niemiecki (komunikacja telefoniczna z niemieckim dyspozytorem)
606 Oferta pracy kierowca kontener morski jazda lokalna Niemcy Dresden C+E bez systemu lub co dzienne zjazdy na bazę Komunikatywny niemiecki (komunikacja telefoniczna z niemieckim dyspozytorem)
750 Oferta pracy na Lorę / Autotransporter / Niemiecki pracodawca Hamburg C+E bez systemu Komunikatywny niemiecki (komunikacja telefoniczna z niemieckim dyspozytorem)
716 Kierowca Niemcy na podwójną obsadę C+E Osnabrück C+E bez systemu lub co dzienne zjazdy na bazę Komunikatywny niemiecki (komunikacja telefoniczna z niemieckim dyspozytorem)
714 Praca kierowca autobusu za granicą na linii podmiejskiej kat D Göttingen D bez systemu lub co dzienne zjazdy na bazę Komunikatywny niemiecki (komunikacja telefoniczna z niemieckim dyspozytorem)
679 Kierowca w systemie 3.1 bez języka Homburg C+E 3/1 lub bez systemu Podstawy niemieckiego (komunikacja na za- i rozładunku) lub Podstawy angielskiego (komunikacja na za- i rozładunku)
621 Praca Niemcy kierowca C+E transport samochodów system 3/1 Wuppertal C+E 3/1 lub bez systemu Komunikatywny niemiecki (komunikacja telefoniczna z niemieckim dyspozytorem)

 

Znalezienie ciekawych ofert pracy wymaga nierzadko czasu. Wiele z dostępnych na rynku propozycji nie spełnia stawianych przez nas wymagań, zarówno dotyczących wynagrodzenia, jak i formy zatrudnienia. Rozwiązaniem, dzięki któremu wielu kierowców kat. C i D, jak i C+E, może znaleźć dobrą dla siebie ofertę pracy, jest nasza firma, o długoletnim stażu na rynku i szerokim gronie zadowolonych z nowej pracy osób! W zakładce „oferty pracy” znaleźć można zarówno propozycje zatrudnienia dla kierowcy Autobusu, jak i pracę dla kierowcy tira w Niemczech. Dysponujemy szeroką bazą ofert pracy, dzięki czemu kierowca posiadający uprawnienia C+E, a także inne, może znaleźć zatrudnienie. Możliwość zyskania etatu za granicą to szansa na stabilne i dobre zarobki, ale i stałe zatrudnienie na warunkach europejskich.

Dzięki długoletniemu doświadczeniu nasza firma dobiera ofertę pracy, tak aby zapewnić najlepsze warunki współpracy, zarówno pod względem wynagrodzenia, jak i formy zatrudnienia. Niezależnie od tego, czy chcesz jeździć autobusem i nie znasz języka niemieckiego, czy też marzy Ci się praca dla kierowcy tira w Niemczech ze znajomością języka w stopniu komunikatywnym lub podstawowym, u nas możesz znaleźć ofertę pracy dla siebie. Skontaktuj się z nami, jeśli myślisz o tym, aby wyjechać za granicę i znaleźć stabilne zatrudnienie jako kierowca kategorii C+E! Przejrzyj powyższe propozycje pod względem języka, systemu pracy, jak i miejsca i wybierz tę, która odpowiada Ci najbardziej!

PREMIA 1000 PLN